Реклама

Перші партії української малини продають по 400 грн/кг

30 травня 2019 126 0
Перші партії української малини продають по 400 грн/кг
pixabay.com

Цього тижня у продаж почали надходити перші партії малини українського виробництва. Малина вирощена у плівкових теплицях в південних регіонах країни. Відрізняється вона високою якістю однак, поки що, не користується високим попитом, оскільки споживачі не очікують появи малини на ринку в цей час року. Повідомляє EastFruit.

Навіть гуртові ціни на українську малину поки що «кусаються» — від 300 до 400 грн/кг ($11-15/кг), в залежності від обсягу партії і упаковки. Навіть імпортну лохину в  наразі можна придбати дешевше — вона коштує в середньому близько 250-270 грн/кг ($9-10/кг).

Велику конкуренцію малині становить також суниця садова, сезон якої наближається до свого піку. Уже зараз фермери південних регіонах України готові відвантажувати її з поля за цінами значно менше $1/кг.

Нагадаємо, на ринку також з'явилися перші партії української жимолості.

Однак постачальники малини вважають, що така конкуренція не є проблемою, оскільки обсяги поставок ранньої тепличної малини невисокі і купують її, переважно, дорогі ресторани.

Зокрема, рання малина використовується для прикраси тортів і інших кондитерських виробів, і для цих покупців ціна не є проблемою.

Що стосується мереж супермаркетів України, то вони поки вважають за краще працювати з імпортної малиною, яка поставляється, переважно, з країн Північної Африки і південних країн Євросоюзу.

Виконано за допомогою Disqus