Перші партії української жимолості почали надходити у продаж

201
0
Перші партії української жимолості почали надходити у продаж
yard.hozvo.ruПерші партії української жимолості почали надходити у продаж

В Україні розпочався сезон продажу жимолості. Перші партії цієї ягоди в Україні можна вже знайти на гуртових ринках, а великі партії будуть доступні вже до вихідних. Про це повідомляє EastFruit.

Читати за темою: Дайджест перспективних ягідних культур: від класики до новинок

Експерти відзначають, що сезон жимолості в цьому році почався пізніше звичайного через прохолодну погоду в першій половині травня. Правда в західних регіонах країни дощі тривають, що може негативно позначитися на термінах поставки та якість жимолості. Також найближчим часом погода буде дощовою і в центральних областях, де зосереджені значні площі жимолості.

Перші, поки дуже малооб'ємні партії жимолості на гуртових ринках продають в середньому по 180-200 грн/кг, однак, на думку учасників ринку, в кінці тижня ціна, коли на ринок вийдуть великі виробники, ціна на жимолость може знизитися приблизно до 150 грн/кг. Скептики ж взагалі вважають, що ціни на цю ягоду впадуть нижче 100 грн/кг в розпал сезону.

«Жимолость в Україні тільки набирає популярність, а основні комерційні плантації ще не вступили в товарне плодоношення, тому обсяг ринку досить обмежений, так само як і пропозиція — валовий збір жимолості в 2019 р., за нашими оцінками, навряд чи перевищить 20-25 т. Щодо цінової політики, ми очікуємо, що ціна складе 150-200 грн/кг ($5,7-7,6/кг) за якісну фасовану ягоду в роздрібних мережах, тобто приблизно на рівні минулого 2018 р.», — прогнозує кандидат з сільськогосподарських наук, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН України Олександр Ярещенко

Учасники ринку відзначають, що є величезна різниця в смакових якостях жимолості різних сортів, і що найбільш смачні сорти цієї ягоди можуть продаватися значно дорожче, ніж всі інші. Проте, якщо врахувати, що більшість споживачів в Україні ніколи не чули і не пробували цю ягоду, то дуже складно очікувати, що вони будуть в змозі розрізняти ще й різні сорти жимолості.

У будь-якому випадку, цей сезон, швидше за все, знову не стане показником з точки зору оцінки перспектив жимолості на ринку України. При таких обсягах мова про експорт або переробці цієї ягоди, швидше за все, йти також не може.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus