Словенські науковці допоможуть розвивати ІТ-сферу на Львівщині

9 червня 2015 38 0
Словенські науковці допоможуть розвивати  ІТ-сферу на Львівщині
Viconnect.ruСловенські науковці допоможуть розвивати ІТ-сферу на Львівщині

Про налагодження ділової співпраці й обмін досвідом між словенськими та українськими ІТ-компаніями і агропідприємствами йшлося під час ділового форуму «ІТ у сільському господарстві: європейські стандарти та досвід Словенії», повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час форуму зазначила, що Україна може створити унікальний бренд постачальника ефективних ІТ-рішень для агросектору. За її словами, українська ІТ-індустрія може знайти потенціал для росту, створюючи рішення для компаній, які працюють в аграрному секторі України.

«Україна – одна з основних гравців на світовому ринку продовольства. Роль агросектору тільки зростатиме. В основному, завдяки підвищенню ефективності за допомогою прогресивних ІТ-рішень», — сказала Владислава Рутицька.

За словами голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, цей захід матиме синергетичний ефект, оскільки поєднання сільського господарства та ІТ-технологій підвищить ефективність роботи галузі.

«Ми зацікавлені у співпраці з нашими колегами зі Словенії, оскільки спільно з ними на базі наших підприємств ми можемо розвивати ті програмні рішення, що будуть корисними для сільськогосподарських підприємств та для інших компаній і для органів влади», — сказав голова ОДА.

За словами першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського, форум у Львові зібрав провідних представників ІТ-сфери та аграрного сектору України і Словенії.

«Під час бізнес-форуму були присутні представники ІТ-компаній, які розробили і впровадили програмні продукти для підприємств агропромислового комплексу, а також для обслуговування потреб геокадастру. Вони пропонували свої рішення для підвищення ефективності діяльності наших сільськогосподарських підприємств, для оперативного прийняття рішень органами влади, а також для того, щоб ефективніше розпоряджатися інформацією щодо геокадастрових даних», — сказав Ростислав Замлинський.

Виконано за допомогою Disqus