Аномальна спека загрожує врожаю овочів борщового набору в Україні

24 червня 2019 270 0
Аномальна спека загрожує врожаю овочів борщового набору в Україні
pixabay.com

Урожай картоплі, моркви, столового буряка і капусти в Україні знову під загрозою. Причина полягає в двотижневій відсутності опадів і рекордно високих температурах повітря, що встановилися в центральних і північних областях країни. Повідомляє EastFruit.

Температурні показники повітря б'ють історичні рекорди, в т.ч. і в нічний час, що призводить до проблем з розвитком рослин і стресу.

За прогнозами синоптиків, протягом найближчого тижня опадів в цих регіонах не очікується, що може погіршити стан рослин і навіть призвести до часткової втрати врожаю. На жаль, основна частина картоплі, моркви, капусти і буряка в цих регіонах вирощується на богарі, тобто без поливу. А значить зробити в цій ситуації практично нічого неможливо.

Певну надію городникам і виробникам картоплі дає лише очікуване через тиждень зниження середньодобових температур повітря. Вони сподіваються, що до цього часу зміниться і прогноз погоди і підуть дощі, тому що якщо така погода збережеться більше трьох тижнів, то втрати врожаю неминучі.

Читати за темою: Виробник часнику на Херсонщині отримав авторське свідоцтво на новий сорт

Виконано за допомогою Disqus