Ще кількох відомих аграріїв не буде у Раді

24 липня 2019 353 0
Ще кількох відомих аграріїв не буде у Раді

До складу Верховної Ради нового скликання на позачергових парламентських виборах не потрапили ще декілька відомих аграріїв. Про це свідчать дані ЦВК. Повідомляє Kurkul.com.

По одномандатному виборчому округу №161 у Миколаївській області не пройшов самовисуванець, син генерального директора, власника компанії «НІБУЛОН» Олексія ВадатурськогоАндрій Вадатурський.

Також місце у парламенті не отримали аграрії Сумщини — самовисуванець Анатолій Кобзаренко та висуванець від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Мішель Терещенко.

Довідково: Мішель Терещенко — аграрій з родини цукроварів, колишній власник компанії «Лінен оф Десна» — одного з найбільших підприємств України, яке працює по повному циклу виробництва, починаючи з вирощування льону та технічних конопель, первинної переробки лляної і конопляної сировини та закінчуючи виробництвом  натурального льонопенькового шпагату та мотузки, паливних брикетів та розсипного утеплювача. Балотувався аграрії по округу №159 Сумської області.

Анатолій Кобзаренко — засновник і директор найбільшого в Сумській області машинобудівного підприємства — «Завод Кобзаренко». Балотувався по округу №161 на Сумщині.

Читати за темою: Хто з аграріїв потрапив до нового парламенту

Виконано за допомогою Disqus