Пшениця та кукурудза подорожчали — огляд цін за тиждень з 22 по 26 липня

27 липня 2019 716 0
Пшениця та кукурудза подорожчали — огляд цін за тиждень з 22 по 26 липня
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

Пшениця 2 класу до протягом тижня дорожчала у порту Миколаївської області, на Одещині її вартість протягом тижня знижувалась, лише 26 липня ціна стабілізувалась. У доларах культура подорожчала у портах Одеси та Миколаєва.

Пшениця фуражна подорожчала у портах Одещини та в Миколаївському порту. У доларах пшениця фуражна до кінця тижня додала в ціні.

Кукурудза подешевшала в порту Миколаєва, в портах Одещини вона подорожчала. У  доларах її вартість коливалася протягом тижня.

Ціна ячменю знизилась у порту Миколаївської області, у портах Одещини його вартість зросла. У доларах вартість культури зросла.

Вартість соняшнику протягом тижня була стабільною. В останній робочий день ціна знизилась у портах Одеси та Миколаєва.

Ціна ріпаку в порту Миколаєва пішла до низу. У портах Одещини його вартість до кінця тижня стабілізувалась. Його вартість у доларах коливалась протягом тижня в портах обох областей.

Продаж сої протягом тижня не здійснювався у портах обох областей. У доларах її ціна була нестабільною протягом тижня.

Виконано за допомогою Disqus