Фермер створив паромашину для захисту від бур’янів

11 серпня 2019 2069 0
Фермер створив паромашину для захисту від бур’янів
growhow.in.ua

У той час як виробники культур витрачають мільйони на покупку гербіцидів проти бур’янів, органічний фермер з Канади вирішив піти іншим шляхом. Рон Глейм удосконалив стару практику знищення проблемних рослин окропом. Повідомляє growhow.in.ua.

Поливати бур’яни киплячою водою —давно відомий спосіб, який застосовується прихильниками органічного виробництва. Деякі для ефективності додають в суміш оцет, інші — лимонну кислоту, а треті, як Глейм, — спирт.

«Чотири роки тому я теж почав використовувати проти бур’янів гарячу воду, але потім протягом наступних трьох років переключився на пар, створивши машину, яка направляє струмінь палючої води зі спиртом на бур’яни. Майже півтора року тому я запатентував винахід і вважаю, що він має відмінні перспективи», — розповів фермер.

Свій агрегат X-Steam-inator представив на виставці агротехніки в Канаді. X-Steam-inator використовує електрику для створення пари на вимогу з баків з керамічної ізоляцією.

Винахідник заявляє, що машина допоможе контролювати ріст бур’янів до посіву культур. Також передбачене налаштування для «відпарювання» бур’янів між рядами.

Перші зразки парової машини нового покоління для комерційного застосування будуть планують представити у 2021 р.

Читати за темою: В Україні з’явиться новий бренд тракторів

 

Виконано за допомогою Disqus