В Україні подешевшав соняшник — огляд цін на с/г продукцію за 26 серпня

1980
0
В Україні подешевшав соняшник — огляд цін на с/г продукцію за 26 серпня
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

У порту Миколаївської області від учора подешевшав соняшник. Пшениця 2 класу, пшениця фуражна, кукурудза, ячмінь, ріпак та соя додали в ціні. У доларах подорожчала пшениця 2 класу та пшениця фуражна. Ціна сої знизилась.

У портах Одеської області пшениця 2 класу, пшениця фуражна та кукурудза подорожчали. Ціна ячменю, соняшнику, ріпаку та сої знизилася. У доларах подешевшали ріпак та соя. Пшениця 2 класу, ячмінь та кукурудза здорожчали.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus