Реклама

АІС пропонує лімітований склад тракторів Belarus за акційною ціною

30 вересня 2019 2556 0
АІС пропонує лімітований склад тракторів Belarus за акційною ціною
АІС

Офіційний дилер техніки «Мінського тракторного заводу» в Україні «Група компаній АІС» оголосив про акційний розпродаж лімітованого складу тракторів Belarus від 489 тис. грн. Повідомляє Traktorist.ua.

Для перших 30 покупців у період акції діє спеціальна цінова пропозиція. Купити новий трактор МТЗ Belarus оригінальної збірки можна з вигодою до 9% або 46 тис. грн: Belarus МТЗ 82.1 — від 489 000 грн, Belarus МТЗ 892 — від 507 тис. грн, Belarus МТЗ 1025.2 — 697 тис. грн, Belarus МТЗ 1221.2 — 897 тис. грн.

«Belarus — багатофункціональні, універсально-просапні колісні трактори, які активно використовуються в сільському господарстві (збір врожаю, підготовка і обробіток ґрунту), комунальному та лісовому господарстві, будівництві, транспортних роботах, промисловості», — зазначається в повідомленні.

Як було зазначено, 82-а і 892-а модель можливі до придбання як у стандартному виконанні, так і з переднім ведучим мостом балкового типу з підвищеною несучою здатністю.

Придбати трактор Belarus в АІС можна в кредит або лізинг. Всі моделі є в наявності на складах в містах присутності АІС.

Торгово-сервісна мережа АІС крім продажу тракторів Belarus забезпечує їхнє гарантійне та сервісне обслуговування. При цьому компанія пропонує послугу виїзного сервісу.

До замовлення доступний широкий спектр сільгоспагрегатів, додаткового обладнання, включаючи газобалонне обладнання для експлуатації тракторів на газодизельному пальному.

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі АІС по всій Україні для перших покупців тридцяти тракторів в період з 23.09.2019 р. по 31.10.2019 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама