Єгипет закупив майже 300 тисяч тонн Чорноморської пшениці

9 жовтня 2019 1107 0
Єгипет закупив майже 300 тисяч тонн Чорноморської пшениці

Єгипет закупив 295 тис. т пшениці походженням з України та Росії. Повідомляє Elevatorist.com з посиланням на прес-службу Agritel.

«Результат єгипетського тендера розчарував французьких операторів, оскільки 295 тис. т пшениці було закуплено у виробників з чорноморського регіону», — відзначили аналітики.

На тендері Єгипет законтрактував 115 тис. т української пшениці і 180 тис. т російської. Ціни на зерно були в діапазоні від $220,42 до $222,61 за т CIF.

Крім того, на нараді France Export Céréales в Касабланці було підтверджено, що Марокко має закупити 3,8 млн т пшениці протягом цього маркетингового року. Такий план поставлений через поганий врожай в цьому сезоні, який оцінюють в 2,68 млн т.

«Франція залишається головним постачальником в цьому напрямку, її частка ринку в минулому році перевищила 50%. Початок кампанії з експорту пшениці у Франції поки викликає розчарування: всього 2,7 млн ​​т було відправлено в липні і серпні, в тому числі 1,4 млн т в країни Європи. Торгівля повинна збільшитися в період вересень-жовтень», — додали аналітики.

Читати за темою: Рекордний урожай зернових підтримає курс гривні у довгостроковій перспективі

Виконано за допомогою Disqus