АІС кредитує придбання тракторів КрАСЗ від 2,5% річних

1 листопада 2019 12440 0
АІС кредитує придбання тракторів КрАСЗ від 2,5% річних
autocentre.uaАІС кредитує придбання тракторів КрАСЗ від 2,5% річних

Один з імпортерів і дилерів техніки для бізнесу та агросектору «Група компаній АІС» пропонує придбати мото- і мінітрактори КрАСЗ в кредит за зниженою ставкою від 2,5% річних. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу АІС.

У рамках акційної кредитної програми до придбання доступні мінітрактор КрАСЗ 244 і мототрактор КрАСЗ Т-160.

«Трактори КрАСЗ надійні витривалі і прості в роботі, легкі в обслуговуванні, відрізняються високоякісним складанням, сучасним дизайном і одними з кращих характеристик і комплектацій серед конкурентів», — зазначається в повідомленні.

Трактори КрАСЗ 244 і КрАСЗ Т-160 актуальні для невеликих приватних і фермерських господарств, тваринницьких комплексів, комунальних та будівельних організацій.

Ця техніка використовується для обробітку ґрунтаісів, проведення посівних робіт і збирання врожаю, заготівлі кормових культур, прибирання сміття та снігу, перевезення сипучих й інших вантажів до місця зберігання.

Усі зазначені моделі є в наявності на складах у містах присутності АІС. Торгово-сервісна мережа АІС забезпечує їхнє гарантійне та сервісне обслуговування. При цьому компанія надає послугу виїзного технічного і сервісного обслуговування по всій Україні.

Виконано за допомогою Disqus