Представили диплоїдний кавун із найменшою кількістю мікронасіння

10 листопада 2019 50 0
Представили диплоїдний кавун із найменшою кількістю мікронасіння
pixabay.com

Іспанська компанія Intersemillas представила новий сорт кавуна Меніна, який має маленьке насіння і у плодах якого міститься найменше на ринку. Про це повідомляє AgroTimes.

«Ми хотіли вирішити питання про те, що в кавунах з мікронасінням буде занадто багато насіння, оскільки це може дратувати під час вживання плодів. Нам вдалося отримати сорт кавуна з найменшою кількістю мікронасінин на один фрукт на ринку. Споживачі тепер можуть насолоджуватися смачним кавуном, навряд чи помічаючи наявність мікронасіння», – заявив директор з досліджень і розробок компанії Intersemillas Клаудіо Відаль.

Читати за темою: Склали рейтинг областей за кількістю виробників органічних овочів та ягід

Це диплоїдний сорт кавуна, з тонкими і темними смужками на світло-зеленому тлі. Він повністю круглий, на відміну від багатьох смугастих сортів, і має невеликий розмір — від 2 до 2,5 кілограмів. Рослина енергійна, дуже стійка до хвороби Оїдіума і має дуже хороше запилення. Достигає майже одночасно з триплоїдними гібридами, що полегшує планування їх врожаю.

«Ми розробили цей сорт, підтримуючи постійні контакти з багатьма фермерами на ранній стадіях досліджень, отримуючи відгуки, щоб прослідкувати еволюцію. Ті, хто вже посадив його, дуже задоволені результатами, і ми вже виявили чимало зацікавлень інших виробників Іспанії до наступного сезону», — заявив Клаудіо Відаль.

Виконано за допомогою Disqus