У Києві обмежили рух зерновозів

8 листопада 2019 202 0
У Києві обмежили рух зерновозів
Kurkul.comУ Києві обмежили рух зерновозів

З 7 листопада у межах міста Київ обмежено в'їзд вантажівок, у тому числі зерновозів, з дозволеною масою понад 4,5 т. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Заборона буде діяти у години пік: вранці з 7:00 до 10:00 і ввечері з 17:00 до 20:00. Обмеження дозволить поліпшити рух пасажирських машин і знизити кількість пробок.

«Таке рішення не лише дозволить покращити екологічну ситуацію в Києві, а й забезпечить розвантаження вулично-дорожньої мережі, створить додатковий простір для руху пасажирського транспорту, підвищить рівень пропускної спроможності вулиць та доріг столиці. Окрім того, це допоможе мінімізувати виникнення заторів, особливо з погіршенням погодних умов, а також покращити рівень регулярності  пасажирських перевезень», — зазначив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Дмитро Рахматуллін.

Нагадаємо, що Kurkul.com проводить опитування серед учасників ринку щодо пропозиції компанії Corteva продавати насіння Pioneer у товарний кредит.

Ми пропонуємо вам розповісти, за яких умов ви згодні будете купувати насіння Pioneer у кредит.

Виконано за допомогою Disqus