Наступні 5 років прогнозуються найспекотнішими на планеті

31 січня 2020 4276 0
Наступні 5 років прогнозуються найспекотнішими на планеті
Kurkul.com

Наступні п'ять років з 2020 по 2024 р. будуть найспекотнішими на планеті за весь час метеорологічних спостережень. Про це свідчать дані Британської метеорологічної служби, інформує obozrevatel.com.

Як повідомляють синоптики, в середньому температура у світі підніметься на 1,15-1,46°С. При цьому наголошується, що попередні п'ять також були найспекотнішими з моменту початку спостережень — в середньому на 1,09°С вище колишніх показників.

«Якщо виключити ймовірність масштабної вулканічної активності, ці передбачення показують, що ми стрімко наближаємося до точки, коли ми побачимо тимчасові переходи глобальних температур за позначку в 1,5°С», — повідомив Адам Шейф, який відповідає за довгострокові прогнози в Британській метеорологічної службі.

Британські вчені попередили, що зростання світових температур необхідно стримати в межах 1,5°С. Ця норма запропонована Паризькою угодою по клімату від 2015 р. Також синоптики підкреслили, що через триваюче потепління на Землі «вікно можливостей звужується» для реагування на цю ситуацію.

Прогнозується, що глобальне потепління найбільше торкнеться північних районів Європи, Азії та Північної Америки, а також Північної Атлантики.

Виконано за допомогою Disqus