Норми видачі держпідтримки аграріям можуть змінити — РПУ

11 лютого 2020 216 0
Норми видачі держпідтримки аграріям можуть змінити — РПУ

Фахівці Рахункової палати України мають низку питань та пропонують переглянути методики надання держпідтримки вітчизняним сільгоспвиробникам, пише Agropolit.com.

Таку думку озвучив член РПУ Віктор Богун під час слухань комітету аграрної та земельної політики «Концепція державної підтримки сільгоспвиробників в рамках реалізації аграрних реформ».

«У результаті моніторингу забезпечення підтримки з бюджету Рахункова палата має багато запитань, наскільки процедури і законодавчі механізми забезпечують, щоб держпідтримка була доступною і прозорою. Закон про держпідтримку має багато протиріч. За результатами аудиту вже порушено кримінальні справи», — відмітив Віктор Богун.

Також спікер додав, що в порядку, який колись був прийнятий Мінагрополітики, є проблеми, що призводять до неоднозначних наслідків. Часто в різниї сторін виникали  проблеми, як тлумачити ту чи іншу норму.

«Міністерство по-своєму тлумачить, ми бачимо по-своєму. Багато пропозицій, які були закріплені в рішенні рахункової палати від 20 січня 2019 року були враховані урядом. Але маємо визначити на довгострокову перспективу, щоб фермери могли планувати свою роботу», — сказав Віктор Богун.

Виконано за допомогою Disqus