John Deere розширив лінійку обладнання для пневматичних сівалок C650

13 лютого 2020 1631 0
John Deere розширив лінійку обладнання для пневматичних сівалок C650
John Deere

Компанія John Deere розширила лінійку обладнання для пневматичних сівалок C650 та представила бункер з метою скорочення часу фермерів відведеного на сівбу зернових. Повідомляє Traktorist.ua.

Зазначається, що агрегат підвищить продуктивність роботи, оскільки бункер здатний швидко заповнюватися, автоматично калібруватись та забезпечувати безперервну подачу насіння. Бункер може агрегатуватися перед сівалкою або позаду неї. Місткість бункера складає 28,1 т, швидкість наповнення — до 4,3 т/хв.

«Цей бункер задовольнить потребу сільгоспвиробників, які шукають обладнання місткістю понад 23,8 т замість придбання бункера місткістю 36,8 т», — розповів менеджер з маркетингу посіву та посадки компанії John Deere Райан Хауф. 

На бічній стороні бункера розташований цифровий дисплей для управління процесом заповнення та калібрування. Додаткова функція ActiveCal забезпечує автоматичне калібрування датчиків за допомогою дисплея 4-го покоління прямо з кабіни. Інтегроване електрообладнання забезпечує підключення до п'яти камер, які розташовані у кожному баку та камера заднього виду.

Читати за темою: АгроПолігон John Deere: підготовка грунту під сівбу пшениці у ПСП ім. Суворова

Оснащення функцією SectionCommand підвищує точність висіву. Вона управляє внесенням насіння та добрив, зводячи до мінімуму перекриття і пропуски. Функція AirPower 2 дозволяє управляти двома вентиляторами: одним для насіння та іншим для добрив.

Серед додаткових опцій C650 — гідравлічні задні дискові гальма, кріплення камер у баках, світлодіодні робочі фари, кришка транспортера та електронний моніторинг тиску повітря у баках.

Компанія John Deere почне приймати замовлення на бункер C650 з 1 червня. 

Виконано за допомогою Disqus