Через коронавірус на ринках країн-експортерів може знизитись ціна м’яса

14 лютого 2020 85 0

Через ізоляцію деяких регіонів КНР, пов’язану з вірусом, ціни на свинину досягли рекордних рівнів — $16/кг і вище. Стрибок котирувань спостерігається навіть попри те, що влада Китаю випустила на ринок заморожену свинину з державних резервів. Повідомляє meat-inform.

Зазначається, що м’ясо відправлене до Китаю вже майже тиждень залишається нерозвантаженим в кількох портах, і, як очікується, обмеження триватимуть.

Аналітики запевняють, що обмежувальні заходи щодо транспортування, вжиті Китаєм у боротьбі проти спалаху коронавірусу, можуть призвести до зниження ціни на м’ясо на внутрішніх ринках країн-експортерів. Зокрема, збитків зазнає й м’ясна промисловість Нової Зеландії, оскільки КНР є найбільшим ринком збуту для новозеландської яловичини та баранини.

Згідно з даними, представленими Асоціацією м’ясної промисловості країни, у 2019 р. експорт м’яса овець з Нової Зеландії до Китаю досяг $1 млрд (на 40% більше за показники 2018 р.), тоді як обсяг яловичини, відвантажений в азійську країну, становив $1,1 млрд (+ 113%). Зниження попиту з боку Китаю може залишити частину цих обсягів на внутрішньому ринку та посилити тиск на ціни.

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 7°

Вітер

2.8м/с

Опади

0мм

Вологість

64%