Депутати розглянули понад тисячу поправок до земельного законопроекту

20 лютого 2020 72 0

У Верховній Раді в ході розгляду у сесійній залі законопроекту №2178-10, який має відкрити ринок землі в Україні депутати розглянули понад тисячу поправок. Повідомляє AgroPolit.com.

Зазначається, що після тисячної правки близько десятка поправок запропонував народний депутат Нестор Шуфрич та звернувся в одній з них з нагадуванням, що українці мають отримати право на продаж землі та передачу ділянок державі.

«Право на спадщину, право на обмін має бути посиленим і правом продажу та повернення за отримання відповідної плати саме державі. І цей механізм потрібно встановити і відрегулювати», — сказав Нестор Шуфрич.

Читати за темою: Ринок землі в Україні: моделі, оцінки, думки експертів та статистика

Голова комітету аграрної та земельної політики Микола Сольський відповів, що в законопроекті №2178-10 передбачено механізми спадщини, продажу та передачі державі.

«Дійсно, це дуже важливий механізм, механізм зміни. Кожного дня український селянин думає про цей механізм. Це основний механізм у всіх сферах – економіки, і без цього ні одна сфера, і в тому числі сільське господарство не проживе. Разом з тим, це є в діючих перехідних положеннях», — сказав Микола Сольський.

Виконано за допомогою Disqus