Зеленський запропонував призначити аграрним міністром Милованова

4 березня 2020 1288 0
Зеленський запропонував призначити аграрним міністром Милованова
УНІАН

Вчора, 3 березня, на вечірній зустрічі з фракцією президент Володимир Зеленський запропонував реанімувати Мінагрополітики та призначити аграрним міністром Тимофія Милованова. Повідомляє AgroPolit.com.

Наразі Тимофій Милованов є міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Міністром економіки, після розділу нинішнього МЕРТу пропонують призначити Романа Жуковського.

Нагадаємо, що розмови про поновлення у складі КМУ Мінагрополітики тривають давно, але конкретики вони набули після повернення президента та уряду з Давоського форуму.

«Ставку роблять на Тимофія Милованова, бо він одна з тих фігур, на збереженні якої наполягають фінансові міжнародні партнери України, тож його вирішили залишити до осені. Оскільки Тимофій Милованов під час публічної заяви дав чітко зрозуміти, що він хоче на міністра АПК, і нікому не готовий віддати управління галуззю, то президентській команді довелося піти на копроміс і відкинути дві інші кандидатури, які розглядалися ключовими (Роман Лещенко та Микола Сольський). Тепер рішення за сесійною залою», — зазначається у повідомленні. 

Мінагрополітики уряд Олексія Гончарука ліквідував наприкінці серпня 2019 р. Після цього обов'язки структури перейшли у підпорядкування Мінекономрозвитку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 15°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

62%