Фермери отримають 5 тисяч грн дотації за ідентифікованих корів

4 березня 2020 559 0
Фермери отримають 5 тисяч грн дотації за ідентифікованих корів
Kurkul.com

Уряд планує дотувати сімейні ферми, які утримують від 5 до 25 ВРХ молочного напряму. Повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Мінекономіки розробило зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. №106), якими, зокрема, пропонується надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів фермерським господарствам», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цільовою аудиторію є фермерські господарства, у тому числі й сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та мають у власності від 5 до 25 п’яти корів молочного напряму продуктивності.

Читати за темою: Молоко А2 як можливість зберегти бурі породи ВРХ в Україні

Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі за кожну, наявну станом на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову, в розмірі 5 тис. грн за одну голову.

«Новий напрям підтримки дозволить дотувати фермерським господарствам близько 20 тис. голів ВРХ за умови виділення бюджетних коштів на ці цілі в обсязі 100 млн грн», — додають в прес-службі відомства.

Виконано за допомогою Disqus