Реклама

Карантин став серйозною проблемою для дрібних фермерів - Іван Фурсенко

25 березня 2020 1203 0
Карантин став серйозною проблемою для дрібних фермерів - Іван Фурсенко
Kurkul.com

Обмеження на торгівлю, запроваджені урядом у зв'язку із поширенням коронавірусу, стали проблемою для дрібних фермерів та пенсіонерів, які не можуть реалізовувати свою продукцію. Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іван Фурсенко.

Він зазначив, що в Україні близько 80% овочів та городини реалізується на сільськогосподарських ринках малими сільськими товаровиробниками, продукція яких не представлена у продовольчих мережах супермаркетів. Крім того, на ринках торгують сільські пенсіонери, для яких це, додаткове джерело для існування.

«Поширення вірусу на відкритому повітрі з відносно невеликою концентрацією людей значно менше, ніж в закритих торгівельних мережах. Можливо уряду доцільно виключити з переліку заборони функціонування сільгоспринків, принаймні в сільській місцевості», —  підсумував він.

За словами Івана Фурсенка, такі заходи дозволять малим громадам зберегти економічну активність населення та сприятимуть відсутності рецесії їх розвитку.

Читайте також: Карантинні обмеження можуть вплинути на поставки МТР

Виконано за допомогою Disqus