Уряд не обмежуватиме роботу сільгосппідприємств під час карантину

24 березня 2020 2730 0
Уряд не обмежуватиме роботу сільгосппідприємств під час карантину
Kurkul.com

Підприємства сільського господарства та харчової промисловості під час карантину продовжать працювати. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Заступник міністра Тарас Висоцький повідомив, що підприємства сільського господарства та харчової промисловості під час карантину продовжать працювати.

«Підприємства, які працюють в сфері сільського господарства та харчової промисловості мають особливу важливість для забезпечення продовольчої безпеки, тому їхня діяльність не буде обмежуватися», — прокоментував Тарас Висоцький.

Читати за темою: КМУ змінить умови карантину — оптовики зможуть торгувати харчовою продукцією, ЗЗР та ветпрепаратами

Щодо діяльності тваринницьких комплексів та переробних підприємств, які мають працювати цілодобово, то розроблені інструкції у разі виявлення хворого на коронавірус. Відповідні інструкції будуть обговорюватися разом з асоціаціями.

«Ми розробляємо ідею запровадження тимчасового на таких об’єктах цілодобового режиму біобезпеки та інші рекомендації, щоб надати можливість працювати, адже відгодівлю тварин необхідно продовжувати, також треба виробляти продукти харчування тощо», — повідомив заступник міністра. 

Також він повідомив, що передумов до обмеження експорту аграрної продукції наразі немає. У зв’язку з запровадження карантину відтепер такі зустрічі з профільними асоціаціями будуть відбуватися щоденно.

Виконано за допомогою Disqus