На Дніпрі планують відкрити новий зерновий термінал

2 квітня 2020 135 0
На Дніпрі планують відкрити новий зерновий термінал

Компанія «Аскет Шиппінг» планує відкрити ще один термінал на річці Дніпро.

Про це пише Latifundist.com із посиланням на заступницю директора компанії з розвитку логістики на річці Дніпро Юлію Заботіну.

«У цілому, ми відзначаємо зростаючий клієнтський попит на послуги річкової логістики і на перспективу розглядаємо можливість відкриття ще одного терміналу на річці Дніпро», — зазначила Юлія Заботіна.

Як розповіла Юлія Заботіна, у 2019 році «Аскет Шиппінг» наростив обсяги перевалки вантажів через річкові термінали в порівнянні з 2018 роком у 4,6 разів — до 145,38 тис. т, а в планах на 2020 рік — збільшити вантажообіг ще в 2 рази.

«У найближчий місяць ми плануємо ввести в експлуатацію склад зернових на річковому терміналі в Дніпрі, що істотно розширить наші можливості з обслуговування клієнтів центральної України. З'явиться можливість працювати не тільки за прямим варіантом, але і накопичувати партії зернових вантажів, і в перспективі — істотно збільшити швидкість відвантаження на судна. Також ми модернізували нашу перевантажувальну техніку на Дніпровському терміналі», — розповіла Юлія Заботіна.

За її словами, на Дніпровському терміналі з'явилася технічна можливість приймати вантажі з будь-яких самосвальних типів автомобілів, як з бічним, так і з заднім вивантаженням, що істотно спростить логістичні процеси і збільшить швидкість відвантаження.

Виконано за допомогою Disqus