Реклама

На Волині зафіксовано масове пробудження ріпакового квіткоїда

9 квітня 2020 227 0
На Волині зафіксовано масове пробудження ріпакового квіткоїда
Kurkul.com

На Волині виявлено масове пробудження, вихід з місць зимівлі та заселення посівів озимого ріпаку ріпаковим квіткоїдом. Повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області.

Зазначається, що за умов теплої сухої погоди активність шкідника різко зросте, що призведе до пошкодження рослин та втрат урожаю.

«Спеціалістам господарств усіх форм власності слід проводити систематичні обстеження посівів і в разі перевищення порогу економічної шкідливості (для ріпакового квіткоїда становить: в період утворення бутонів — 1 жук/рослину, два тижні перед цвітінням — 2-3 жуки/рослину, на початку цвітіння — 5-6 жуків/рослину) за температури повітря не нижче +12 °С необхідне проведення заходів по знищенню фітофагів шляхом крайових або суцільних обробітків посівів дозволеними інсектицидами, суворо дотримуючись регламентів їх використання та вимог охорони праці й навколишнього середовища», — радять фахівці.

Читати за темою: Відновлення лісосмуг — наш внесок у боротьбу зі змінами клімату

Онлайн-асистент фермера сайт Kurkul.com продовжує досліджувати український аграрний ринок та ділитись результатами з вами. Настав час підвести підсумки та поглянути, як змінились фермери в Україні за останні роки.

Якщо вам цікаво, скільки земель обробляють фермери в Україні, якими напрямками вони займаються і в яких регіонах працюють, скільки з них займаються тваринництвом, переходьте за посиланням та заповнюйте анкету.

Виконано за допомогою Disqus