Експорт вітчизняної курятини до Євросоюзу збільшився майже на 20%

10 квітня 2020 22 0
Експорт вітчизняної курятини до Євросоюзу збільшився майже на 20%
Kurkul.com

Україна у січні 2020 р. збільшила експорт курятини у країни Євросоюзу до 9,7 тис. т, що на 18,7% більше минулорічних показників. Про це, з посиланням на  квітневий звіт Європейської комісії, повідомляє Agropolit.com.

Згідно з даними, Україна зберегла третє місце серед ТОП-експортерів курятини до ЄС, поступившись Таїланду (26,4 тис. т) і Бразилії (27,4 тис. т). Водночас, у січні Україна скоротила імпорт м'яса птиці з ЄС на 26,3% — до 11,8 тис. т.

Україна також посідає третє місце серед найбільших імпортерів європейської курятини, поступаючись Гані (16,5 тис. т) і Філіппінам (21,4 тис. т).

Онлайн-асистент фермера сайт Kurkul.com продовжує досліджувати український аграрний ринок та ділитись результатами з вами. Настав час підвести підсумки та поглянути, як змінились фермери в Україні за останні роки.

Якщо вам цікаво, скільки земель обробляють фермери в Україні, якими напрямками вони займаються і в яких регіонах працюють, скільки з них займаються тваринництвом, переходьте за посиланням та заповнюйте анкету.

Результати опитування ми опублікуємо на сайті вже зовсім скоро.

Виконано за допомогою Disqus