Дрони зможуть аналізувати стан посівів і виявляти хвороби

22 квітня 2020 71 0
Дрони зможуть аналізувати стан посівів і виявляти хвороби
Kurkul.com

Ізраїльський стартап AgroScout дозволяє фермерам швидко оцінювати стан сільськогосподарських культур та виявляти захворювання на ранніх стадіях за допомогою дронів. Повідомляється на сайті  finsmes.com.

«AgroScout використовує машинний зір, щоб аналізувати зйомки з дронів. Штучний інтелект виявляє, ідентифікує та відстежує захворювання рослин, поширення шкідників й інші проблеми польових культур. У роботі використовується недороге обладнання (смартфони, невеликі комерційні дрони)», — йдеться у повідомленні.

Для того, щоб проаналізувати вивчення конкретної території, фермер вибирає її у програмі та запускає дрон. Обстеження 50 акрів (20,2 га) землі триває близько 20 хвилин. Дрон робить знімки рослин зі слідами захворювань і шкідників у високій якості, які фермер потім завантажує у хмарний сервіс AgroScout, а потім програма аналізує знімки та надає фермеру дані з GPS-мітками.

Зазначено, що AgroScout вже запустила пілотний проект у Латинській Америці разом з PepsiCo та її постачальниками. Компанія також розпочала продаж свого ПЗ в США, Латинській Америці та Ізраїлі.

Читайте також: Вчені представили робота для знищення бур’янів на полі

Виконано за допомогою Disqus