Реклама

Вчені представили робота для знищення бур’янів на полі

19 квітня 2020 1145 0
Вчені представили робота для знищення бур’янів на полі
farmdroid.dk

У Швейцарії, у рамках освітніх проектів FiBL та HAFL, проводились випробування  робота FD20, призначеного для знищення бур’янів на полі цукрового буряка. Дана модель працює на сонячних батареях та зможе самостійно обробляти до 20 га землі. Повідомляється на сайті agrartechnik.ch.

Зазначено, що розробки проводилися данським виробником Farmdroid, з метою забезпечення досконалого ведення органічного землеробства. У компанії порівнювали якість роботи машини зі звичайними методами. Основна увага приділялась ефективності роботи мотики у міжрядді, економії та зручності використання.

При досягненні позитивних результатів, науковці прогнозують прорив у застосуванні органічної технології  вирощування цукрового буряка.

«FD20 може повністю самостійно як сіяти, так і знищувати бур’яни. На сьогодні, аналогів, здатних виконувати такі операції немає. При цьому системою не передбачене розпізнавання та класифікація бур’янів. Робот працює за принципом виключення. Тобто, видаляє всі рослини, які не є буряком»,  — повідомили розробники.

Читайте також: Väderstad збільшив можливості культиваторів для глибокого обробітку ґрунту

Виконано за допомогою Disqus

Реклама