На Вінниччині завершили сівбу цукрового буряку

24 квітня 2020 66 0
На Вінниччині завершили сівбу цукрового буряку
Kurkul.com

На Вінниччині через посуху аграрії прискорюють посів пізніх зернових та технічних культур, станом на 22 квітня, в області посіяно майже 600 тис. га культур. Про це розповів директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук, інформує Latifundist.com.

В області також завершено посів цукрових буряків. У цьому році площі під цією культурою зросли проти торішнього показника на 7,3 тис. га до 47,5 тис. га, або на 8,2%.

Кукурудза на зерно посіяно на площі 287,7 тис. га, що становить 65% до прогнозу. Соняшнику посіяно на 223,4 тис. га — 85% від запланованого. У південних районах, де вже наступили оптимальні терміни, розпочато посів сої на площі 1,1 тис. га.

«Прогнозоване через кілька днів різке підвищення температури неминуче призведе до стрімкої втрати вологи посівним шаром грунту, а тому сівба доводиться прискорювати незалежно від існуючого на сьогоднішній день температурного режиму. Використання наявних запасів продуктивної вологи стало головним критерієм при визначенні термінів посіву пізніх зернових», — сказав Микола Ткачук.

Детальніше слідкуйте за посівною із проектом «Посівна Онлайн 2019/20». Проект створений в партнерстві з компанією BASF. Слідкуйте за посівною і залишайтеся в курсі останніх новин разом з Kurkul.com.

Виконано за допомогою Disqus

+ 36° ... + 24°

Вітер

1.6м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%