Аграрії оновлюють технічний парк за кредитною програмою Укргазбанку

1 грудня 2015 108 0
Аграрії оновлюють технічний парк за кредитною програмою Укргазбанку
МінагропродАграрії оновлюють технічний парк за кредитною програмою Укргазбанку

Перша техніка за новою програмою кредитування аграріїв зі зниженою відсотковою ставкою від «Укргазбанку» вже надійшла аграріям, про це йдеться у повідомленні банку.

За словами директора господарства «Благодар-Агро» Ярослава Базника, за кредитні кошти підприємство придбало одразу дві одиниці техніки, яка була необхідна у господарстві — рулонний прес-підбирач та знаменитий трактор «Беларус-892». Аграрій дуже задоволений продукцією сусідньої держави, співвідношення «ціна/якість» у неї чи не найкраще.

«Тепер плануємо купувати комбайн і ще один трактор — МТЗ. Звісно, також за кредитною програмою «Укргазбанку» і уряду Білорусі. Ми вважаємо її умови найбільш прийнятними для пересічного українського фермера», — додає директор «Благодар-Агро».

На думку Ярослава Базника, для українських аграріїв дуже гостро стоїть питання постійного і безперешкодного фінансування своєї діяльності. Оскільки сільське господарство є сезонним виробництвом, то наявність вільних коштів у сільгоспвиробників залежить не лише від урожаю, який ще треба вчасно зібрати і зберегти, але й від кон’юнктури цін на аграрну продукцію.

«Вкрай важливою є можливість отримання доступних кредитів, у тому числі на оновлення парку сільськогосподарської техніки, поповнення оборотних коштів тощо. На жаль, з цим в Україні зараз сутужно», — розповідає аграрій.

Читати по темі: Укргазбанк пропонує аграріям кредити на білоруську техніку

Ярослав Базник зазначає, що умови кредитів, які пропонують українські банки вітчизняним сільгоспвиробникам, не влаштовують аграріїв через дуже високі відсоткові ставки. У пошуках доступного фінансування для свого підприємства Ярослав звернувся і до «Укргазбанку», де йому одразу запропонували звернути увагу на програму кредитування на придбання білоруської техніки. Детально вивчивши її умови, фермер вирішив скористатися пропозицією.

«По-перше, невеликий власний внесок — від 20%, по-друге — кредит можна повертати протягом п’яти років, а отже зменшується фінансове навантаження на господарство. А головне — ця програма передбачає відшкодування по кредиту від білоруського уряду, що робить підсумкову процентну ставку значно нижчою, ніж в інших українських банках за аналогічними програмами», — говорить він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%