Реклама

На Одещині фермер скоїв суїцид через втрату врожаю

12 травня 2020 859 0
На Одещині фермер скоїв суїцид через втрату врожаю
Kurkul.com

В Кілійському районі Одеської області скоїв самогубство фермер, який втратив через посуху 100% врожаю. Про це заявив голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко, пише УНІАН.

За його словами, покінчив із собою житель села Шевченкове Володимир Сердюченко, 1954 р.

«Василь Миколайович був порядним фермером, він взяв в оренду 150 га землі у людей. Весь врожай був втрачений через посуху. Опинившись у складних фінансових умовах, не отримавши виразних відповідей від керівництва країни про компенсацію втраченого врожаю, доведений до відчаю, землероб не зміг пережити біди», — заявив Павло Бойченко.

Він уточнив, що фермер взяв в оренду земельні паї у жителів Шевченкового і, лише на паї йому потрібно було виплатити близько 900 тис. грн.

«А врожаю немає… Доведений до відчаю чоловік вирішив добровільно піти з життя», — заявив глава ОТГ, висловивши співчуття рідним і близьким фермера.

Як підкреслив Павло Бойченко, близько місяця тому, на підставі скарг фермерів, Кілійська міськрада підтримала звернення до центральних органів влади — просила надати допомогу звичайним аграріям, які опинилися на межі виживання.

«У держбюджеті аграрний фонд закладено у розмірі 4 млрд грн… Другий рік — неврожай, а в цьому році небувала посуха… В аналогічній безвихідній ситуації значна частина аграріїв регіону. Завтра, 12 травня, повинна знову відбутися сесія Кілійської міськради – депутати хочуть знову звернутися до керівництва України», — наголосив голова ОТГ.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама