Львівщина розширить співпрацю з Узбекистаном в галузі сільського господарства

17 травня 2020 517 0
Львівщина розширить співпрацю з Узбекистаном в галузі сільського господарства
kurkul.com

Юрій Бучко, заступник голови Львівської ОДА, обговорив можливі шляхи співпраці у галузі сільського господарства з Санжаром Касімовим, радником з торгово-економічних питань Посольства Республіки Узбекистан в Україні. Про це йдеться на сайті ЛОДА.

Під час зустрічі Юрій Бучко ознайомив учасників із потенціалом регіону та наголосив на важливості розвитку аграрного сектору в контексті стимулювання економіки області.

«Приємно усвідомлювати, що наші партнери із із Узбекистану висловили зацікавлення налагодити співпрацю у галузі сільського господарства на Львівщині. Важливо продовжувати цю співпрацю та напрацьовувати нові спільні проекти. Ми ставимо завдання сприяти і вітчизняним, і іноземним інвесторам, хто хоче розвивати тут бізнес», – зазначив Юрій Бучко.

Найбільше було приділено уваги реалізації нових проектів, зокрема в частині розведення великої рогатої худоби. Також сторони обговорили необхідність залучення найкращих фахівців та впровадження передових технологій.

«Питання співпраці з аграрними компаніями Львівщини, надзвичайно актуальне, адже кожен рік поголів’я великої рогатої худоби на Львівщині зменшується. Ми пильно стежимо за розвитком аграрного сектору у вашому регіоні, адже він один із найсприятливіших для такого бізнесу. Гадаю, для обох сторін наша співпраця принесе добрі результати», – підсумував Санжар Касімов.

Читати за темою: Львівщина завершує посів ранніх ярих культур

Виконано за допомогою Disqus

- 11° ... - 15°

Вітер

4.4м/с

Опади

0мм

Вологість

88%