Фермери зможуть взяти участь в онлайн АгроЕкспедиції в США та Канаду

20 травня 2020 276 0
Фермери зможуть взяти участь в онлайн АгроЕкспедиції в США та Канаду
Kurkul.com

З 1 по 15 червня, в робочі дні, з 16:00 по 20:30 відбудеться онлайн АгроЕкспедиція в США та Канаду від компанії Тревелайт. Про це Kurkul.com повідомили організатори.

Всі учасники Агро Експедиції зможуть, не залишаючи виробництва, в живому режимі онлайн вивчити різні практики вирощування актуальних для України культур. А також ознайомитися з тими елементами Точного Землеробства, які себе найкраще зарекомендували на практиці у двох найрозвинутіших аграрних країнах світу — США та Канаді.

Цьогоріч збільшено географію АгроЕкспедиції до 7 штатів і 2 провінцій, та запрошено до участі авторитетних агро експертів — Вільяма Вільсона з університету Пн. Дакоти, Девіда Вайндорфа з університету Техасу та багатьох інших експертів.

Всі учасники АгроЕкспедиції, під’єднавшись до онлайн конференції через ZOOM, зможуть детально ознайомитися з практиками вирощування кукурудзи, сої, пшениці, ріпаку, соняшнику, ячменю та цукрового буряку у штатах Канзас, Міссурі, Айова, Небраска, Міннесота, Південна Дакота, Північна Дакота, та у провінціях Саскачевань і Манітоба.

Візити включають: близько 9 фермерських господарств, кооперативи Agtegra, CHS, KMC, лабораторії ґрунту Ward, KSU, лабораторію насіння Young Brothers, сервісну компанію Nutrien, виробників с/г техніки DOT, SeedMaster, Pattison, Raven, дорадчі служби університетів NDSU (Північної Дакоти), SDSU (Південної Дакоти), KSU (Канзасу).  

Крім одного онлайн візиту до фермерського господарства щодня заплановані ще візити за напрямком сервісу/підтримки агровиробників: лабораторії, сервісні компанії, кооперативи, дорадчі служби та виробники унікальної техніки по точному землеробству.

Кожен візит відбуватиметься згідно наступного плану:

  • детальний послідовний відео-огляд всіх виробничих/сервісних потужностей;
  • презентації зі спеціалізації приймаючої сторони;
  • частина Питання-Відповіді. 

«Ми включили у список візитів два фермерських господарства, які використовують різні системи поливу та запланували виступ агронома від дослідної станції Monsanto/Bayer по поливних системах під зернові та зерно-бобові», — зазначили організатори.

Кількість учасників Онлайн АгроЕкспедиції обмежена 30 підключеннями, щоб кожен з учасників мав можливість поставити свої запитання.

Детальний розклад онлайн сесій буде опубліковано 22 травня 2020 р.

Вартість участі для однієї компанії $2500 (до 3 підключень). В разі участі у фактичній АгроЕкспедиції, яка передбачає подорож (проводиться щороку в червні та жовтні) знижка на кожного учасника від компанії $780

Виконано за допомогою Disqus

- 11° ... - 15°

Вітер

4.4м/с

Опади

0мм

Вологість

88%