InVenture Investment Group вклала інвестиції в агрофірму на Хмельниччині

15 червня 2015 100 0
InVenture Investment Group вклала інвестиції в агрофірму на Хмельниччині
Latifundist.comInVenture Investment Group вклала інвестиції в агрофірму на Хмельниччині

Інвестиційна компанія InVenture Investment в інтересах іноземних інвесторів завершила операцію з продажу агрокомпанії в сфері рослинництва в Хмельницькій області, повідомляє прес-служба InVenture Investment.

Об'єктом придбання стала агрокомпанія з земельним банком 1000 га у Хмельницькій області. Сума угоди не розголошується. Слід зазначити, що компанія є вже другою інвестицією європейських інвесторів в економіку України.

«Ми представляємо інтереси європейських інвесторів, починаючи з грудня 2014 р., за цей час нам вдалося презентувати більше 20 агрокомпаній в Західній і Центральній Україні. Інвестор ставить перед собою мету подальшого придбання агроактивів і розширення земельного банку в Україні до 10 тис. га до 2016 р.», — зазначив керуючий партнер InVenture Investment Group Олексій Олейников.

Пріоритетом для інвестора є покупка агрокомпаній від 1 тис. га до 10 тис. га, переважно у Хмельницькій, Вінницькій, Львівській, Тернопільській, Полтавській, Рівненській областях. Особливий інтерес до проблемних агрокомпаній, де характерні є труднощі: висока кредиторська заборгованість перед банками, дефіцит операційного грошового потоку для ефективної діяльності. Також інтереси інвесторів спрямовані на агрокомпанії, у власності яких є вся інфраструктура: техніка, транспорт, будівлі, персонал, ніж до просто земельному банку.

Виконано за допомогою Disqus