Живець свиней подешевшав на 3,6%

15 червня 2020 1529 0
Живець свиней подешевшав на 3,6%
kurkul.com

Ціни закупівлі свиней забійних кондицій послабилися на 3,6% після тритижневого відновлення. Середня ціна впала на 1,65 грн/кг, що становить 44,6 грн/кг. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Свинарі України».

«Цього тижня промислові виробники свинини реалізували товарне поголів'я на 1−2 грн/кг дешевше, ніж тижнем раніше. Внаслідок цього діапазон закупівельних цін понизився до 43−45,5 грн/кг», — йдеться в повідомленні.

Аналітики зазначають, що продажі очікувано послабилися після завершення святкових вихідних. Це мало негативний вплив на настрої представників м’ясопереробної галузі.

«Виробники свинини не мають наміру переглядати мінімальну цінову позначку у ході цих торгів. Оператори відзначають, що попит є, а досить різке підвищення температур вже незабаром відіб'ється на об'ємах пропозиції живця та середній вазі тварин», — зазначають фахівці.

Таким чином, враховуючи регіональну неоднорідність пропозиції товарних свиней, діапазон цін може звузитися на 0,5−1 грн/кг.

«Проте, продажі свиней забійних кондицій за ціною, нижчою за цьоготижневу мінімальну позначку, якщо і матимуть місце, то виключно епізодично», — вважають аналітики АСУ.

Читати за темою: Карантин спричинив зростання цін на живець свиней

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 16° ... + 9°

Вітер

1.7м/с

Опади

0мм

Вологість

75%