На Херсонщині знизилась середня врожайність ячменю

24 червня 2020 1175 0
На Херсонщині знизилась середня врожайність ячменю
kurkul.com

На Херсонщині у 8 районах області розпочалися жнива, проте, за даними Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА, урожайність озимого ячменю та озимої пшениці виявилася помітно нижчою, ніж минулого року. Про це повідомляється на newday.kherson.ua.

Зазначається, що першими почали збирати урожай озимини аграрії Генічеського та Новотроїцького районів, згодом приєдналися фермери Каховського, Каланчацького, Скадовського, Білозерського, Великолепетиського та Нижньосірогозького районів Херсонської області.

«Озимий ячмінь скосили на 4,2 тис. га, озимої пшениці — на 1,28 тис. га. На жаль, середня врожайність цих стратегічних для регіону культур через весняну посуху та приморозки виявилася помітно нижчою у порівнянні з минулим роком. Для ячменю це 2,7 т/га (минулого року — 3,2 т/га), для пшениці — 3 т/га (3,3 т\га у 2019 році). Втім, цифри ще можуть змінитися: адже косовиця ще далеко не на фініші», — підсумували у Департаменті розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА.

Читати за темою: На Запоріжжі розпочались жнива

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою