LEMKEN розробила новий культиватор для поверхневої обробки

8 грудня 2015 92 0
LEMKEN розробила новий культиватор для поверхневої обробки
Lemken.com.uaLEMKEN розробила новий культиватор для поверхневої обробки

LEMKEN розробила новий культиватор для поверхневої і глибокої обробки до 30 см Karat 12, повідомляє прес-служба компанії.

Чотири ряди зубів з шириною міжряддя близько 23 см гарантують необхідне розпушування і, залежно від форми лемеша, відповідне перемішування. З урахуванням восьми видів лемешів необхідна комбінація знарядь знайдеться для будь-яких умов експлуатації. Висота рами 80 см і поздовжній прохід 90/80/90 см забезпечує достатньо вільний простір навіть при великій кількості органічного матеріалу.

Як і в інших серіях культиваторів компанії на Karat 12 використовувались напівсферичні диски, що створюють оптимальне вирівнювання. Диски і накочуючі катки виконані у вигляді цілісного вузла, завдяки чому регулювання дисків не потрібно навіть при зміні глибини обробки.

Шасі нового культиватора LEMKEN вбудовано між зубами і напівсферичними дисками. Завдяки цьому культиватор відрізняється винятковою компактністю, стійкістю і надзвичайної маневреністю на поворотній смузі і при перевезенні по дорогах загального користування. Продумане розподіл ваги дозволяє також використовувати обтяжені накочують катки для досягнення якісного зворотного прикочування.

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 2°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

57%