На Прикарпатті завершено основну жнивну кампанію

31 серпня 2020 35 0
На Прикарпатті завершено основну жнивну кампанію
Kurkul.com

В Івано-Франківській області завершено збір ранніх зернових та зернобобових культур. Це озима та яра пшениця, озимий та ярий ячмінь, озиме жито, овес, горох та квасоля з площі 104,5 тис. га. Намолочено 461,9 тис. тонн зернових при середній урожайності 4,42 т/га. Повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Крім того, завершено збирання озимого та ярого ріпаку з площі 23,5 тис. гектарів, намолочено 69,7 тис. т при середній урожайності 2,96 т/га.

«Погодні умови, безперечно, вносили корективи в хід збиральних робіт. Стихія, майже щоденні липневі дощі затягнули час проведення жнив на два тижні, однак злагоджена робота та потужна матеріально-технічна база сільськогосподарських підприємств, фермерів дозволила провести збір ранніх зернових та ріпаку без суттєвих втрат», — зазначили у відомстві.

Окрім збору зернових, провідні аграрні підприємства області розпочали посів озимого ріпаку під урожай 2021 року, уже посіяно понад 7 тис. га. Загальнообласна очікувана площа посіву озимого ріпаку на рівні минулого року, а це 24 тис. га. Також іде активна підготовка до збирання пізніх культур.

Додамо, що аграріям області потрібно зібрати до кінця листопада 23,5 тис. га соняшнику, 40,3 тис. га сої та 48,5 тис. га кукурудзи на зерно.

Читайте також: 

Виконано за допомогою Disqus