В Україні завершується сезон лохини

11 вересня 2020 327 0
В Україні завершується сезон лохини
pixabay.com

Сезон реалізації лохини в господарствах України вже близький до завершення, що тягне за собою досить стрімке скорочення пропозиції цієї ягоди на ринку. Повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Характерною особливістю цього сезону стало значне зміщення термінів початку реалізації і закінчення, що обумовлено холодною і затяжною весною. При цьому ціни на лохину утримувалися на досить високому рівні протягом усього сезону.

Зазначається, що наразі більшість українських садівників пропонують до продажу залишкові партії лохини. При цьому активний попит і скорочення пропозиції в даному сегменті дозволяють їм укладати угоди по 200-270 грн/кг ($7,19-9,70/кг).

Наразі лохина в Україні коштує в середньому в 1,6 раза дорожче, ніж в кінці сезону минулого року. Високий рівень цін на лохину в Україні в порівнянні з минулим роком обумовлений затримкою сезону дозрівання ягоди в середньому на 7-10 днів. Також, ще одним важливим фактором такої цінової ситуації, стали значні втрати, які понесли виробники ягід внаслідок весняних заморозків та інших природних катаклізмів.

Читайте також: 

Виконано за допомогою Disqus

+ 6° ... + 0°

Вітер

2.3м/с

Опади

0.6мм

Вологість

77%