Під Києвом вирощують 150 різних сортів винограду

8 вересня 2020 3780 0
Під Києвом вирощують 150 різних сортів винограду
pixabay.com

На винограднику Гронко, що на Київщині, сім’я вирощує понад 3 тис. кущів винограду, на яких дозріває 150 різних сортів. Про це повідомляють Факти.

Виноградник Гронко — це сімейний бізнес. 20 років тому Володимир та Наталя посадили перші 15 кущів. Згодом вирішили, що цього їм замало. Нині на 2 га мають понад 3 тис. кущів. Тепер це місце відпочинку, хобі та бізнес.

«Загалом тут 150 сортів винограду. Один з найраніших, з якого починаються виноградні жнива — кишмиш. Він без кісточок, дозріває зазвичай в середині серпня. Втім, цього року ранні осінні і пізні весняні заморозки зробили свою справу — перші грона зібрали на 10 днів пізніше, та й урожаю менше», — йдеться у повідомленні.

Тут лише столовий виноград, вино з нього не роблять. Грони під своїм брендом подружжя продає оптом одній із відомих мереж магазинів.

Фермери запрошують відвідати виноградник, де можна не лише посмакувати різні сорти винограду, а й просто погуляти та й на спеціальній фотозоні зробити собі гарні світлини. А ще — обрати саджанці, послухати професійні поради та власноруч зібрати соковиті грона.

Читати за темою: В Україні розпочався сезон збору врожаю винограду

Виконано за допомогою Disqus