Україна обмежила ввіз свинини з Німеччини через спалах АЧС

11 вересня 2020 51 0
Україна обмежила ввіз свинини з Німеччини через спалах АЧС
pixabay.com

Відповідно до офіційної інформації Європейського Союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS) 10.09.2020 на території Федеративної Республіки Німеччина (земля Бранденбург, Spree-Neisse) було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) серед диких свиней. У зв'язку із чим, Україна тимчасово обмежила імпорт свинини з країни. Повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

У відомстві зазначили, що це перший підтверджений випадок АЧС на території Німеччини.

«Враховуючи рекомендації Кодексу здоров’я наземних тварин Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE) та законодавство України, з метою запобігання занесенню на територію України збудника вказаної хвороби, розпорядженням Головного державного ветеринарного інспектора України з 10.09.2020 запроваджено обмеження на ввезення в Україну з Федеративної Республіки Німеччина сприйнятливих до АЧС тварин, генетичного матеріалу та продуктів від них (за винятком продуктів, що пройшли необхідну обробку, відповідно до вимог українського законодавства)», — повідомили у Держпродспоживслужбі.

Читайте також: У Держпродспоживслужбі відреагували на заборону транзиту українських продуктів тваринництва територією РФ

Виконано за допомогою Disqus