На Хмельниччині фермер неправомірно використовував 21 га землі навчального закладу

24 вересня 2020 37 0
На Хмельниччині фермер неправомірно використовував 21 га землі навчального закладу
Kurkul.com

На Хмельниччині прокуратура виявила та припинала неправомірне використання фермером земельної ділянки, вартістю понад 700 тис. грн, яке належало загальноосвітній школі. Про це повідомляє обласна прокуратура.

«Городоцькою місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного використання приватним агровиробником земель, наданих державою у постійне користування загальноосвітній школі. Встановлено, що між навчальним закладом та фермерським господарством укладено договір, відповідно до якого у користування суб’єкта господарювання строком на 7 років передано земельну ділянку площею 21 га», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що вказана земельна ділянка фактично використовувалась фермерським господарством для отримання прибутку. Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією землею, за відсутністю рішення відповідного органу влади та без проведення аукціону, школа не мала.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати вказаний договір недійсним та звільнити земельну ділянку. Під час судового розгляду позову відповідачами договірні відносини розірвано та неправомірне використання землі вартістю близько 700 тис. грн припинено.

Читати за темою: На Чернігівщині фермер заплатить 135 тисяч грн штрафу за самовільне використання землі

Виконано за допомогою Disqus

+ 31° ... + 14°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

50%