Бджолярам України виділено з бюджету майже 100 мільйонів гривень

4 жовтня 2020 1187 0
Бджолярам України виділено з бюджету майже 100 мільйонів гривень
pixabay.com

Українським бджолярам виділено з бюджету  96 млн грн. Заявки на отримання дотацій подали майже 9 тис. аграріїв на. Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Мінекономіки очікує, що аграрії до кінця 2020 р. використають всі кошти, виділені з бюджету на підтримку бджільництва на цей рік.

Повідомляється, що на сьогодні кількість заявок на отримання дотації на бджолину сім'ю в розмірі 200 грн досягла майже 9 тис.на загальну суму 96 млн грн.

При цьому обсяг заявок на отримання дотацій на утримання великої рогатої худоби — лише 285 на суму 44,8 млн грн за 8968 корів (по 5 тис. грн на одну голову ВРХ).

«Проміжні результати по бджолосім'ям показують, що будуть використані майже всі заплановані на цей напрямок кошти. Разом з тим, очікувані результати щодо ВРХ нижчі, ніж передбачалося», — зазначають у Міністерстві.

Також в Мінекономрозвитку нагадали, що терміни подачі документів за іншими напрямами державної підтримки тривають, і у відомстві сподіваються, що нею скористається максимальна кількість сільгоспвиробників.

Читати за темою: Пасічники України зібрали найгірший за 40 років урожай меду

Виконано за допомогою Disqus

+ 39° ... + 23°

Вітер

1.2м/с

Опади

3.1мм

Вологість

54%