В Україні створили «попкорн» із амаранту

17 жовтня 2020 57 0
В Україні створили «попкорн» із амаранту
SEEDS

Українські виробники створили «попкорн» зі шліфованої амарантової крупи. Про це розповів Олександр Дуда, голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції під час першого гастро-дегустаційного фестивалю «Taste of Ukraine Food Fest». Інформує SEEDS

«Насіння амаранту досить швидко і легко вибухає при нагріванні. Ця технологія відома вже давно, але вона є недосконалою. Вітчизняні фахівці пішли більш тривалим та витратним шляхом, але отримали неперевершений за розміром та смаком продукт. Беруть насіння амаранту, шліфують його. Виходять крупинки (шліфована амарантова крупа), ще менші та легші за саму насінину амаранту — це і є сировина для майбутнього попамаранту. Виробляють повітряний амарант на Дніпропетровщині, виробляють тільки рік, а зовсім недавно такий продукт з амаранту з’явився у великих мережах України», — розповів Олександр Дуда.

За його словами, ідея створення нового продукту належить Андрію Сазоновському, директору компанії Healthy Generation. Щоб зробити продукт більш вишуканим і сучасним, попамарант фасується в стіки і разом з сухофруктами, насінням чіа, горіхами або шоколадом продається споживачам у вигляді сухих сніданків, що є не тільки смачними, але й корисними, як і решта продуктів компанії.

Попамарант — не єдина унікальна їжа, яку виробляють у компанії Healthy Generation. Виготовляють тут і безглютенові макаронні вироби з рисового борошна з додаванням амарантового, гречаного борошна і овочевих соків (буряк, томати, зелень). І все це виготовляють без додавання цукру, фруктози, глюкозного сиропу, пальмової олії та модифікованого крохмалю.

Виконано за допомогою Disqus

- 5° ... - 8°

Вітер

5.6м/с

Опади

4.2мм

Вологість

85%