ДПЗКУ розпочав закупівлю зерна врожаю 2021 року

20 жовтня 2020 148 0
ДПЗКУ розпочав закупівлю зерна врожаю 2021 року

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає осінню програму закупівель зерна врожаю 2021 р. Повідомляє пресслужба ДПЗКУ.

Зазначається, що проводиться закупка: пшениці 3 класу, ячменю 3 класу, жита 1 та 2 класів, кукурудзи 3 класу. Мінімальна закупівельна партія — 100 тонн.

Серед переваг співпраці з АТ «ДПЗКУ» — швидке прийняття рішення та дистанційне укладання договору. Агровиробники мають подати заявку на участь у програмі закупівель до регіональних відділень корпорації.

Для участі в осінній програмі виробники повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років.

«АТ «ДПЗКУ» обов’язково проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація агровиробника, а також висновки страхових експертів щодо стану посівів зернових», — йдеться у повідомленні.

Також обов’язковими умовами укладання договору є страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, та оформлення Товарної аграрної розписки (або Договору застави за рішенням АТ «ДПЗКУ») з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, попередня оплата складатиме 3 600 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних в гривні. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок за ринковими цінами після поставки зерна.

Контакти регіональних відділів АТ «ДПЗКУ» можна переглянути за посиланням.

Більш детально з умовами участі в Осінній програмі та типовими формами договорів поставки зерна майбутнього врожаю можна ознайомитись за посиланням.

Детальна інформація за посиланням.

Додаткові питання можна поставити, звернувшись до регіональних відділів, за тел.: (044) 206-15-71, або за адресою au.vog.uczp@drawrof

Виконано за допомогою Disqus