На Черкащині викрили незаконний забійний пункт для птиці

20 жовтня 2020 130 0
На Черкащині викрили незаконний забійний пункт для птиці
pixabay.com

У Тальнівському р-ні Черкаської обл. фахівці Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів викрили незаконний забійний пункт для птиці. Про це інформує Держпродспоживслужба.

«Перевірка фахівців Тальнівського районного управління Держпродспоживслужби Черкащини засвідчила, що підприємець займається утриманням та забоєм птиці без експлуатаційного дозволу. Приміщення знаходиться в антисанітарному стані: обладнання брудне, відсутні сітки від комах, немає належної вентиляції. Не проводиться дезінсекція та дератизація», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що качки та кури, яких забивали на вказаному пункті, не мають супровідних ветеринарних документів. А продукти забою птиці реалізуються без документів, що засвідчують їх якість та безпечність.

«Персонал, який працював на забійному пункті, не має медичних довідок про відсутність протипоказань щодо поводження з харовими продуктами тане проходив навчання з гігієни», — пояснили у службі.

В результаті головний державний інспектор Черкаської обл. за результатами перевірки підприємства прийняв рішення тимчасово припинити виробництво та обіг харчових продуктів, вилучити з обігу непридатні харчові продукти та знищити їх власним коштом

«Усунути усі недоліки підприємець має до кінця року. У разі невиконання рішення на нього чекає суд», — підсумували у відомстві.

Читати за темою: На Запоріжжі СБУ припинила корупційну схему вивозу зерна з України

 

Виконано за допомогою Disqus