Реклама

До Агро-Продовольчої Ради долучилась Насіннєва Асоціація України

27 жовтня 2020 27 0
До Агро-Продовольчої Ради долучилась Насіннєва Асоціація України
Агро-Продовольча Рада

Насіннєва Асоціація України стала членом Агро-Продовольчої Ради. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі компанії.

Зазначається, що Насіннєва Асоціація — це 32 компанії-лідери своєї галузі, передові учасники не лише українського ринку, а й міжнародного. Це компанії, які на сьогодні формують бачення і те, як розвивається ринок насіння в Україні.

Як зауважила Сюзанна Григоренко, виконавчий директор Насіннєвої Асоціації України, основний напрямок роботи НАУ тотожний тому, який проводить АПР.

«Ми абсолютно розділяємо напрямки діяльності Агро-Продовольчої Ради й бачимо, що взаємна участь у формуванні політики сталого розвитку допоможе у впровадженні тільки найкращих передових технологій, налагодженні відкритого діалогу та абсолютно прозорої і якісної комунікації з усіма учасниками ринку АПК України. Це ті цілі, які і ми у своїй діяльності виділили. Ми розуміємо, що коли йде синергія двох і більше учасників — це допомагає розвиватись і нам, як об’єднанню насіннєвих компаній», — розповіла Сюзанна Григоренко.

Про спільну мету і цінності говорить і голова Агро-Продовольчої Ради Іван Слободяник.

«Насіннєва Асоціація, так само як і АПР, вважає своєю метою захист інтересів своїх учасників, підтримку на правовому рівні й розробку новин законодавчих ініціатив. Тепер ми разом реалізовуватимемо цілу низку корисних агрогалузі проектів», — зауважив Іван Слободяник.

Як зазначили у пресслужбі, Насіннєва Асоціація допомагала розробляти законопроект 3680, який стосується спрощення процедур експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння. Основна мета документу, за словами Сюзанни Григоренко, – це прибрати бюрократичні елементи, які не відповідають моментам часу і сприяти діджиталізації, зокрема відкритості реєстрів.

Читати за темою: В ЄС визнали українську сертифікацію насіння

Виконано за допомогою Disqus

Реклама