На Одещині з’являться нові плантації лаванди

16 листопада 2020 85 0
На Одещині з’являться нові плантації лаванди
Kurkul.com

В останні роки в Одеській області з’являється все більше полів з лавандою. Інформує пресслужба Держпродспоживслужби Одеської обл.

Ця ароматна рослина з неперевершеними фіолетовими квітками не лише декоративно виглядає, а й використовується в парфумерії та косметології. Також лаванда містить в собі велику кількість фітонцидів-антибіотиків рослинного походження, а також речовин, що формують природний імунітет рослин.

Днями державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області оглянули партію саджанців лаванди в кількості 100 тис. шт. Вони прибули автотранспортом з Болгарії, яка відома своїми розкішними лавандовими полями. На думку спеціалістів, зі зміною клімату на більш посушливий, лаванда ідеально годиться для вирощування на Півдні України.

Слід зазначити, що загалом цьогоріч наші інспектори доглянули та оформили належним чином 169 тис. шт. саджанців лаванди. Можливо, згодом, ми зможемо побачити неймовірно романтичні поля не тільки на світлинах, а й на полях Одещини.

Читайте також: В Україні розпочався збір урожаю шафрану

Виконано за допомогою Disqus