Убивця подружжя фермерів із Миколаївщини отримав довічне позбавлення волі

17 листопада 2020 79 0
Убивця подружжя фермерів із Миколаївщини отримав довічне позбавлення волі
Еконмічна правда

У понеділок, 16 листопада, Жовтневим районним судом 44-річного жителя с.Висунськ Березнегуватського р-ну визнано винним у вчиненні розбійного нападу та умисного вбивства родини фермера (п. 1, 6 ч. 2 ст. 115  та ч. 4 ст. 187 КК України)  і засуджено до довічного позбавлення волі. Повідомляє пресслужба прокуратури Миколаївської області

Нагадаємо, подія сталася у травні минулого року в с.Висунськ Березнегуватського району. Місцевий мешканець прийшов до 71-річного голови фермерського господарства,  у якого раніше працював бухгалтером та в 2013 р. був звільнений за махінації з грошима, та маючи намір на заволодіння його майном, наніс фермеру та його 64-річній  дружині численні удари ножем та невстановленим предметом у різні частини тіла, внаслідок чого вони померли на місці події. Після вбивства зловмисник заволодів майном потерпілих — мобільним телефоном, ювелірними виробами і документами.  

Свою вину у  скоєному злочині він не визнав.  

Завдяки вмілому керівництву прокуратури у провадженні на досудовому розслідуванні та професійному підтриманню обвинувачення в суді, його вину у вчиненні жорстокого вбивства повністю доказано та вірно орієнтовано суд на призначення справедливого покарання.

Читайте також: Помер фермер, якого катували на Хмельниччині

Виконано за допомогою Disqus