З наступного року в Україні запрацює реєстр виробників органічної продукції

27 листопада 2020 31 0
З наступного року в Україні запрацює реєстр виробників органічної продукції

Вже на початок весни 2021 р. в Україні практично ідеально має працювати законодавство про органічне виробництво. Про це в інтерв’ю AgroPolit.com розповіла президент ГС «Органічна Україна» Олена Корогод.

Нагадаємо, Уряд затвердив нові правила сертифікації органічного виробництва та продукції, парламент схвалив закон 3295 про держпідтримку органічного виробництва.

За словами Олени Корогод, ці фактори однозначно вплинуть на  ринок органічної продукції — він максимально наблизиться до міжнародних стандартів. Відбудеться й максимальна гармонізація українського законодавства з нормами ЄС щодо захисту прав споживачів.

«Спочатку з’явиться прядок сертифікація — він створить можливість появи  реєстру органів сертифікації. Це перша умова. А далі у нього вноситься перший орган сертифікації. Лише після включення цього органу сертифікації у відповідний реєстр сертифікаторів дозволяє йому подати своїх операторів в загальний Реєстр операторів органічного виробництва України. Я очікую появу Реєстру виробників органічної продукції у лютому-березні  2021 р.  Вже на початок весни 2021 року законодавство про органічне виробництво має працювати практично ідеально», — повідомила експерт.

Читайте також: На Рівненщині стартував проект з вирощування органічної малини

Виконано за допомогою Disqus