В Нігерії ісламісти вирізали понад 100 фермерів

1 грудня 2020 457 0
В Нігерії ісламісти вирізали понад 100 фермерів
pixabay.com

В штаті Борно (на північному сході Нігерії) 28 листопада на рисовому полі були жорстоко вбиті щонайменше 110 фермерів, передає Euronews.

Як стало відомо, озброєні люди приїхали на мотоциклах в село Кошобе і вбили зайнятих роботою людей, перерізавши їм горло. В цей день вперше за 13 років в штаті Борно проходили вибори в органи місцевого самоврядування. У скоєнні масового вбивства підозрюються радикальні ісламісти з угруповання «Боко харам».

За словами губернатора штату Борно Бабагана Умара Зулум, після того, що сталося, буде найнято ще більше людей для служби в Громадянської об’єднаної оперативної групи (Civilian JTF).

«Наймемо ще більше мисливців, щоб наші сили могли відбивати напади злочинців, які орудують в цьому районі», — заявив губернатор.

Відомо, що в минулому місяці жертвами екстремістів в штаті Борно стали 22 селянин.

Голова асоціації фермерів Абубакар Маїна заявив, що з моменту поновлення робіт проблем майже не було.

«Але на цей раз ми переживаємо лихо, такого тут ще не було. Ми тут поховали вже більше 40-ка людей. Поки не вдалося знайти тіла всіх загиблих. Ситуація, звичайно, жахлива», — зазначив Маїна.

Зазначається, що угруповання «Боко харам», яка була створена на півночі Нігерії в 2002 р., перейшла до активних терористичних дій в 2009 р. За цей час загинули понад 36 тис. осіб, два мільйони місцевих жителів змушені були залишити свої домівки.

Виконано за допомогою Disqus